Racławice Parafia Narodzenia NMP

 

NIEDZIELA  (5.04.2020)

8.00 – za +Franciszkę, Zofię i Władysławę Mirek, Stanisława i Marię Babiuch, rodziców i rodzeństwo

Cz / 9.30 – za +Stanisława Siołę w 14 r. śm. 

11.00 – za +Mariana Kamelę w 20 r. śm., żonę Mariannę, synów: Józefa i Stanisława  

12.15 – za Parafian     

12.15 – dziękczynna w 18 rocz. ur. Katarzyny oraz z prośbą o zdrowie, Boże błog. i światło Ducha św. w dorosłym życiu     

16.00 – za +Franciszka Wadowskiego, jego rodziców i teściów

 

Poniedziałek  (6.04.2020)

17.00 – za +Krzysztofa Izdebskigo w 1 r. śm., Zbigniewa i Tadeusza Izdebskich   

Cz / 18.00 – za +Stanisława Klicha w 22 r. śm., rodziców, teściów i Grzegorza Mączkę   

 

Wtorek  (7.04.2020)  

7.00 – za +Anielę Sarota – od wnuka Tomasza z rodziną  

Cz / 7.30 – za +Stefanię Kozioł – od syna Edwarda       

 

Środa  (8.04.2020)

17.00Zbiorowa:+Marię Grzegorczyk – od kuzynki Janiny Krzynówek z rodziną;      

                            +Fryderykę Grzegorczyk – od chrześnicy Barbary z rodziną;      

                            +Renatę Kalinowską – od Krzysztofa i Celiny Sioła z rodziną;

                            +Alfredę Mirek – od rodziny Dęboszów z Trzebini;      

                            +Piotra Redla – od Patryka i Barbary Skrzypek;

                            +Piotra Chochoła – od szwagierki Zofii;

                            +Adama Skotnicznego – od rodziny Gwizdałów z Osieka;

                            +Andrzeja Kozła – od rodziny Pączków z Czubrowic;

                            +Artura Furmana – od koleżanek i kolegów z rocznika;

                            +Mieczysława Siołę – od Klubu Seniora;

                            +Mariana Mitkę – od członków Koła Różańcowego św. Maksymiliana;

                            +Piotra Całusa – od Justyny i Michała Kulig;

Cz / 18.00 – za +Feliksę, Kazimierza i Jana Stachurę, i Dagmarę Adamek      

 

Wielki Czwartek  (9.04.2020)

18.00 – Dziękczynna za dar kapłaństwa i Eucharystii  

18.00 – za +Leokadię i Jana Skotnicznych, rodziców, rodzeństwo i ++z rodz. Grzegorczyków

 

Wielki Piątek  (10.04.2020)  

18.00 – Liturgia Męki Pańskiej  

 

Wielka Sobota  (11.04.2020)

18.00 – za +Eugeniusza Babiucha w 8 r. śm., Stanisławę Mroczek i Tadeusza Mrozowskiego  

18.00 – za +Otolię Duda w 6 r. śm., męża Franciszka, ++z tych rodzin i Marię Skotniczną

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  (12.04.2020)

6.00 – za Parafian  

6.00 – za +Marię i Stefana Sioła, ich rodziców i rodzeństwo – o radość życia wiecznego dla nich

Cz / 9.30 – w 60 r. urodzin Zbigniewa, w podziękowaniu Matce Bożej za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla solenizanta i całej rodziny

11.00 – za +Teresę Kaleta w 8 r. śm.   

12.15 – za +Waleriana Skotnicznego i jego rodziców

16.00 – za +Jana i Józefę Babiuch, Szymona i Mariannę Babiuch, Józefa, Stanisławę i Mariannę Zmysło

 

Msze św. w niedziele:


8.00,    11.00,   16.00

dodatkowo 12.15 od listopada do Wielkanocy


Kaplica w Czubrowicach:

sobota 18.00, niedziela 9.30

 

 

Dni powszednie:
             

W  Racławicach:

w poniedziałki, środy i piątki:
      17.00 (bądź 19.00)

(17.00 od września do Wielkanocy 

19.00 od Wielkanocy do sierpnia)

wtorki, czwartki i soboty:
       7.00 (przez cały rok)

 

KANCELARIA: czynna codziennie w dni powszednie, po Mszy św. w Racławicach

Wirtualny spacer